Новости

Жена коју сам највише волио

У Културном центру Пале вечерас је одржана промоција новог романа „Жена коју сам највише волио“ књижевнице и новинарке Весне Дедић.
Пред бројном публиком, Весна Дедић представила је свој најновији роман „Жена коју сам волео више од свих“, говорећи о љубави, животним изборима, успоменама и снази жене да се избори са свим изазовима које јој живот доноси. Свака ауторкина ријеч наилазила је на пажњу и емоције присутних, који су са великом заинтересованошћу пратили разговор о књизи и њеном настанку.
Посебан тренутак вечери било је дружење са читаоцима и потписивање књига, када су многи искористили прилику да ауторки лично захвале на емоцијама које њена дјела буде.
Организатор промоције био је Културни центар Пале.

Подијели

0 comments on “Жена коју сам највише волио

Comments are closed.